Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny 2019 – megyei helyezések

Iskolánkban 2019. március 21-én délelőtt 10 órakor került megrendezésre az országos Kenguru matematika verseny. A benevezett tanulók – szám szerint 18-an – nagy izgalommal várták a kitűzött feladatokat. A rendezőbizottság tollal és kártyanaptárral kedveskedett a résztvevőknek és minden induló emléklapot is kapott a részvételről.

A verseny után megbeszélve a feladatsorokat, sok feladat komoly kihívást jelentett a számukra, nehéznek találták őket. Nagyon vártuk az eredményeket. Iskolánkban évtizedek óta hagyomány ennek a versenynek a megrendezése és mindig szép eredmények születtek. Most is így történt:

Natkai Roland 9.B osztályos tanuló és Bauer Bence László 11.B osztályos tanuló megyei 1. helyezést ért el.

Megyei 2. lett Kocsi-Horváth Martin (9.B),

              3.  Kelemen László (9.B),

              4. Gaál AnasztáziaRéka (9.B) és Koncsag Gergő (9.Nyek),

              6. helyezett Vavrik Liza 12.A osztályos tanuló.

Felkészítő tanáraik Radicsné Békési Ildikó és Radics Attila voltak.

Gratulálunk a szép eredményekhez!