Oktatóink

Vezetőség

Prohászka Sarolta igazgató [ igazgato@szixi.hu ]

Nádpataki Etelka igazgatóhelyettes [ ihelyettes@szixi.hu ]

Oláh Sándor igazgatóhelyettes [ helyettes@szixi.hu ]

Nick Ferenc gyakorlatioktatás-vezető [ nickf@nickf.hu ]

Oktatók

Név Osztályfőnök Szak/végzettség Kapcsolat Egyéb
Balla István 12/A Angol és német
nyelvtanár
balla.istvan@edu.szixi.hu Osztályfőnöki
munkaközösség-vezető
Balogh Imre 10/B Okleveles mérnöktanár (mérnök informatikus) imre.balogh@edu.szixi.hu Informatika
munkaközösség-vezető
Balogh István Mérnök-informatikus istvan.balogh@edu.szixi.hu
Bozsaky Csaba Közgazdásztanár, Okl. közgazda bozsakycs@edu.szixi.hu Közgazdasági
munkaközösség-vezető
Cser Renáta Közgazdásztanár cserrenata@edu.szixi.hu
Gucsi-Végh Péter 5/13 Testnevelés és földrajz szakos tanár g.v.p@edu.szixi.hu
Házi Judit Adószakértő, közgazdász zhjudit@edu.szixi.hu
Hegedüs Tamás 12/B Mérnöktanár és
villamosmérnök
htamas@edu.szixi.hu
Horsa Zsuzsanna Angol nyelvtanár zsuzsanna.horsa@edu.szixi.hu
Nagy Márta 9/NY Mérnöktanár és
mérnök-informatikus
nagymarta@edu.szixi.hu
Nagy Zsuzsanna Magyar nyelv és irodalom tanár nagyzs@edu.szixi.hu Humán
munkaközösség-vezető
Pintér László 9/B Testnevelés szakos tanár pinter.laszlo@edu.szixi.hu
Pirityi Katalin Angol nyelvtanár pirityikatalin@edu.szixi.hu Idegennyelvi
munkaközsség-vezető, DÖK-vezető
Radicsné Békési Ildikó 11/B Matematika és
számítástechnika szakos tanár
radicsne@edu.szixi.hu Természettudományos
munkaközösség-vezető
Rehling Emese Közgazdász remese@edu.szixi.hu
Rohonczi József Fizika-matematika szakos tanár rjozsef@edu.szixi.hu
Romhányiné Szabó Gyöngyi 9/A Informatika-matematika szakos tanár romhanyine@edu.szixi.hu
Schvéger Gitta Matematika-informatika szakos tanár sgitta@edu.szixi.hu
Sebestyén Márta 11/A Magyar – orosz szakos középiskolai tanár, német szakos nyelvtanár smarta@edu.szixi.hu
Vizváry Erika Angol-magyar nyelv és irodalom tanár vizvaryera@edu.szixi.hu

Iskola e-mail címe: iroda@szixi.hu