,

Ismét szép siker a megyei angol nyelvi prezentációs versenyen

Posted by

Az utóbbi években tanulóink, Bartalos Emese, Dián Ákos és Reszter Márk mindig dobogós helyezésekkel tértek haza a tatabányai „Keri” (TSzC Kereskedelmi, Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakközép- és Szakiskolája) angolversenyéről.

Az idén Dián Ákos 10/a osztályos tanuló képviselte iskolánkat a versenyen, és kiemelkedő teljesítményt nyújtott.

A feladat 10 perces angol nyelvű prezentáció készítése és előadása volt Made in Great Britain címmel. Ákos azt mutatta be, hogy milyen meghatározó jelentősége van egy ország jövője szempontjából a tudásnak és az ezzel megszerezhető információnak.

Dián Ákos prezentációjával az első helyet szerezte meg. A zsűri elismerését igényes angolságával és lebilincselő előadásmódjával  vívta ki.

Gratulálunk neki és felkészítő tanárának, Horsa Zsuzsannának.