Digitális oktatásra átállás

Iskolánk 2020. 11. 11-től digitális oktatásra áll át a COVID-19 járványhelyzet miatt meghozott kormányzati intézkedésekkel összhangban. Ez azt jelenti, hogy a jelenléti oktatás nincs, a tanulóknak nem kell személyesen megjelennie az intézményben.

A tanítási-tanulási folyamat színtere az internetre tevődik át. Kérjük a tanulóinkat, hogy felelősségteljes módon kezeljék a fenti helyzetet! Ha egy diák betegség vagy bármi más ok miatt nem tud becsatlakozni az online tanulásba, akkor kérjük a szülőt, hogy előre értesítse gyermeke osztályfőnökét, de legkésőbb a tárgynapon a reggeli órákban!

Kiemelten fontos mind a diákok, mind a szülők részéról, hogy folyamatosan kövessék a Krétát, mert minden hivatalos információt az iskola a tanulmányi rendszeren keresztül továbbít!

Mindenkinek jó munkát, kitartást és egészséget kívánunk az iskola minden dolgozója nevében!