, ,

Idén is báloztunk

Posted by

Iskolánk idén is megrendezte hagyományos alapítványi bálját, aminek bevételével az intézmény “Kiművelt emberfők” alapítványát támogatjuk. Az rendezvény helyszíne már megszokott módon a WF Szabadidőpark étterme volt. 

Azt est izgalmas táncbemutatókkal indult. Iskolánk diákjaiból álló csapat (Kiss Rebeka (11/A), Kocsi-Horváth Eliza (12/B), Koncz Norina (11/A), Molnár Máté (12/B), Sári Levente (9/B), Vajda Attila (5/13)) latin táncokkal kápráztatta el a vendégeket, majd ezután Marcinkó Kornél (10/A) néptánc bemutatót tartott. A latin táncokat Buzásné Huttinger Ivett tanította meg a diákoknak. A nemrég – alapítványi támogatásból – beszerzett LEGO robot készletek segítségével órán épített egyszerű robot bemutatójával Mann Ádám (12/A) káprázatta el vendégeket.

A finom vacsora után Kapitány Péter húzta a talpalávalót. A táncot csak a tombolahúzások szakították meg. Támogatóinknak hála idén is rengeteg tombolatárgy várta, hogy gazdára találjon. A jókedv sokáig kitartott, a vendégeink fáradhatatlanul buliztak ezen a fantasztikus estén.

Ezúton köszönjük minden vendégünknek, hogy eljöttek és velünk báloztak. Köszönjük továbbá minden támogatónknak a felajánlását és nem utolsósorban azoknak akik támogatójegy vásárlásával járultak hozzá alapítványunk támogatásához. Az idei bál bevételét egy kerti tanulópavilon építésére fordítjuk, ahol – jó idő esetén – kellemes körülmények között lehet akár órákat is tartani. Tanításon kívül pedig iskolai rendezvényekhez és a diákok szabadidejének kellemes eltöltéséhez is hozzá fog járulni.

Találkozzunk jövőre is!

Az idei bál támogatói:

Adrenalin Fitness Club, Aranykígyó Patika, Aranyosi Károlyné ajándékboltja, Babilon Cipőbolt, Bahia Étterem, Balogh Imre, Balogné Farkas Erzsébet fodrász, Balzsam Patika, Bárka Étterem, Bazsarózsa Virágüzlet, BILANCE Adótanácsadó és Könyvelő Kft., Boda Rozália, Bozsaky Csaba, Brando Shop, Bridget Fehérnemű, Brigetio Gyógyfürdő, Ciao Napoli Pizzéria, Crazy House Szabadulószoba, Duna Sportcentrum, Gábor Fotó, Hanna Fehérnemű, Hexen Kft., Horváth Pe-Ka Kft., Jókai Mozi, Kalmár közi Gazdabolt, Kelemen Éva, Kocsi-Horvárh Eliza, Kocsis Étterem, Komárom Polgármesteri Hivatal, Laura Ruhaszalon, Lidl, Lipóti Pékség, Lőrincz Boldizsár, Madonna Molett és Kismama Divat, Márti Papírbolt, Michele Mix Shop (Szlovákia), Milliano Boutique, Molnár Cukrászda, Monaco Kávézó és Teremgokart Pálya (Kósa Bence), Mysticday Női Divat, Nana Pizzéria, Németh Cukrászda, Oláh Sándor, One bit Pizzéria, Petrák Virágbolt, Pingvin Étterem, Prohászka Sarolta Klára, Rehling Emese, Szabó-Horváth Flóra, Százszorszép Ékszer, Szilágyi Sára, Torday Virágbolt, Tóth Zsolt Bence, V8 Pilates (Csapó Dorina), Vásártéri Zöldséges, Vásártéri Virágüzlet (Steinbach Gábor), Z-papír Papírbolt

Támogatójegyet vásároltak:

Bajcsai Tímea, Bakó Kevin Junior, Bencsik Zsombor, Bezzeg Noémi, Biró Gergő, Czunyi Domonkos, Csöllei Balázs, Dabasi Balázs, Dákai Ferenc Barnabás, Dallos Attila Lóránt, Dávid Laura, Fermans Bence Kobe, Fermans Emese, Gábor Levente, Gugg Imre, Gyűrüsi Gábor Vince, Hajnal Nataniel, Harcsa Barnabás, Haris Máté, Heller Barnabás, Horváth Rebeka és Dorina, Jakatics Lili, Járfás Zoltán, Juhász Péter, Kelemen Bence, Kerekes Konrád Dávid, Kiss Rebeka, Kiss Szilárd Erik, Kovács Zsombor, Lámer Attila, Lavicza Dominik Máté, Lengyel Máté, Lipovics Máté István, Magyar Dániel, Marcinkó Kornél, Mészáros Zsófia, Móricz Máté, Nagy Sándor, Nagyné Pelsőczi Edina, Novák Áron, Óváry Gergő, Prohászka Sarolta, Pulai Dorka, Pulai Martin, Rőczei Levente, Sipos- Szabó Dénes, Szemler Tamás, Sziklai Alexander, Szűr Alexandra,  Szvath Gergely Jónás, Takács Édua és Sarolta, Takács Péter Bence, Takács Róbert, Tavaszi Emma Mercédesz, Teidl Zalán Tibor, Toldi Tibor, Tóth Zsombor Imre, Tóth-Kurucz Alexander, Tóth-Zsolt Bence, Varga Petra Nóra, Venczák-Csobolyó Zsombor, Verbó Árpádné, Veresné Stán Renáta, Virizlai Benedek, Wágner Vilmos, Zahovay Sára Lea

Emlékezetes pillanatok