Újra itt a Széchenyi cukrásza verseny!

Kedves diákok!

1791. szeptember 21-én született iskolánk névadója, a „legnagyobb magyar,” Gróf Széchenyi István! Minden ember örül, ha tortát kap szülinapra szeretteitől. Ebből a természetes érzésből kiindulva hirdetjük meg a „SZÉCHENYI CUKRÁSZA” VERSENYT!

A vetélkedő osztályok közötti! A feladat az, hogy Széchenyi István gyakorlati tettei közül kell egyet torta vagy leleményesen elkészített sütemény formájában megformázni! Fontos kikötés, hogy csak tanulónk vagy tanulóink készítette „versenyművel” szabad nevezni! Szülői tanácsadás engedélyezett.

Minden csapat köteles a tortasütés különböző lépéseit 3-4 képpel (telefon vagy fényképezőgép segítségével) dokumentálni! A mulasztás pontvesztéssel jár!

A torták leadásának határideje: 2017. szeptember 21. 7:55!

A tanári szobába kell  eljuttatni a mesterművet, Széchenyi István valamely, gyakorlati ötletének édes tésztából megformázott hasonmását!

Válint Zoltán
az egyik szervező